İletişim

İletişim

Oto yedek parça konusunda uzman firmamız her konuda danışabilirsiniz. parça siparişi vermeden önce şase doğrulaması yapmanızı tavsiye ederiz. Farklı istekleriniz olursa lütfen iletişime geçiniz.

Adres

Mithatpaşa Mh. Alparslan Türkeş Bulvarı Kanal Sitesi No:40/E Seyhan- ADANA

İletişim

0 322 504 50 54

e-mail

info@ramotom.com

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi / 9:00 - 18:00

İletişime Geçiniz

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Aklınıza takılan sorular

Aracınıza ait yedek parçayı sitemizin arama motoruna parça numarası veya parça ismi yazarak bulabilirsiniz yine de bulamadıysanız watsapp iletişim hattından direkt uzmanlarımıza ulaşarak destek alabilirsiniz.

Eğer ürünün aracınıza ait olup olmadığını düşünüyorsanız watsapp iletişim hattından aracınızın şasi numarası ve istediğiniz parça ismini ya da parça numarasını bize iletirseniz istemiş olduğunuz parçanın uyumluluğu konusunda doğru bilgiyi verebiliriz.

Sitemiz güvenli ödeme sistemine sahip olup ödemelerinizi parçanızı sepete attıktan sonra ödemeye git kısmından kolayca ve güvenle yapabilirsiniz.

Evet, toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır.

ramotom.com web adresimizden sipariş vermeden önce mutlaka istediğiniz ürünün doğru ürün olduğu emin olunmalıdır. Doğru ürünü tespiti için, ihtiyaç olan ürünün üzerindeki eski Ürün Numarası(OEM) yardımıyla tespit edilebilir. Dışarıda tespit edilemeyen ürünü  Whatsapp Destek Hattından tarafımıza aracın marka/model ve Şase Numarası ileterek (mesai saatleri içerisinde) yardım alabilirsiniz. Size en yakın zamanda geri dönüş sağlanacaktır. Tarafımızca tespit edilemeyen ürünlerin siparişinde bütün sorumluluk alıcı/müşteri tarafındadır.